Országgyűlésbe nem engedik felterjeszteni az oltások kérdését
Jól átgondoltuk, kire fogunk szavazni?
Országgyűlésbe nem engedik felterjeszteni az oltások kérdését
Jól átgondoltuk, kire fogunk szavazni?
![]()
Forrás: https://www.facebook.com/reel/1526110261803477
Pontosan, tehát a Kongresszus a következőket mondta.
A Kongresszus azt mondta az EPA-nak,
és az EPA nem közegészségügyi ügynökség,
nem része a HHS-nek,
az összes többi - NIH, CDC, FDA pedig
mindannyian a gyógyszeripar zsebében vannak,
az EPA viszont az olajipar zsebében van,
őket nem érdekli a gyógyszeripar.
A Kongresszus azt mondta az EPA-nak,
mondják meg, melyik évben kezdődött az autizmus járvány.
Az EPA tudósai visszajöttek és azt mondták,
hogy 1989 volt a választóvonal.
Mi történt 1989-ben?
Ahogy rámutattál, 1986-ban elfogadtuk a Vakcina Törvényt,
és minden vállalatnak mentességet adtunk a felelősség alól.
Ez aranybánya volt, mert hirtelen megszűntek
a gyógyszergyártás és -forgalmazás legnagyobb költségei,
azaz a lánc végén felmerülő felelősségek.
Emellett nem kellett elvégezniük
a lánc elején felmerülő teszteléseket sem.
Így a két legnagyobb költség megszűnt.
Ráadásul nem kellett reklámozniuk
és forgalmazniuk sem a termékeket,
mert azt 76 millió amerikai gyermeknek kötelezően beadták.
Számukra ez tehát egy álomtermék volt,
és gyakorlatilag bármennyit kérhettek érte.
Ez egy aranyláz volt, és ezeket az új vakcinákat
felvették az oltási programba.
És amikor az emberek a oltáasokra gondolnak,
akkor a polio és a himlő jut az eszükbe,
és azok felszámolásának csodája,
de sok ilyen betegség ellen teljesen felesleges oltani.
Olyanok, amelyek valójában nem is fertőzőek,
mint például a hepatitis B, amelyet védekezés nélküli szex
vagy közös tűhasználat útján lehet elkapni.
Egy napos csecsemővel ezt nem lehet megtenni,
és mégis a rotavírus, a hepatitis B és az összes többi
úgynevezett betegség csak azért szerepel a programban,
mert a vakcinagyártók pénzt tudnak belőlük csinálni.
Comments powered by CComment