Országgyűlésbe nem engedik felterjeszteni az oltások kérdését
Jól átgondoltuk, kire fogunk szavazni?
Országgyűlésbe nem engedik felterjeszteni az oltások kérdését
Jól átgondoltuk, kire fogunk szavazni?
![]()
Chemtrail hivatalosan bevallott verzió - vagyis már nem "összeesküvés elmélet", hanem "csak a ti érdeketekben csináljuk"
Comments powered by CComment